z`
BonuceF Receba o Bônus!
Oferta - Tłumaczenia językowe - Centrum Edukacji Lernedo
Oferta - Tłumaczenia językowe - Centrum Edukacji Lernedo
270
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-270,ajax_updown,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-848

TŁUMACZENIA

Lernedo Tłumaczenia, to zespół profesjonalnych tłumaczy różnych języków, konsultantów i native speakerów. Wszyscy oni wyróżniają się ogromną wiedzą, doświadczeniem oraz skrupulatnością podczas wykonywania powierzonych ich zadań.

Naszym klientom gwarantujemy najwyższej jakości usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych, zarówno zwykłych jak i przysięgłych, tłumaczeń ustnych oraz specjalistycznych. Zależy nam na tym, aby każda osoba decydująca się na współpracę z nami była w pełni usatysfakcjonowana z efektu końcowego, dlatego na wszystkich etapach wykonywania zlecenia, staramy się wsłuchać w potrzeby naszych klientów, tak by sprostać ich oczekiwaniom.

 

Nasi tłumacze są doceniani za swoją rzetelność oraz terminowość. Zapewniamy wszystkim pełną poufność, niezależnie od tego czy zlecenie dotyczy tłumaczenia pisemnego czy ustnego. Cały czas rozwijamy swoje umiejętności, dzięki czemu zyskujemy pewność, iż jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najlepsze usługi po bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Wszystkie dokumenty do przetłumaczenia można przesłać na naszego maila: lernedo@lernedo.pl lub dostarczyć osobiście do naszego biura w Poznaniu ul.Chodzieska 26a.

Tłumaczenia poświadczone można odebrać osobiście w Poznaniu ul.Chodzieska 26a lub w naszym oddziale w Bielsku-Białej. Oferujemy także wysyłkę dokumentów za pośrednictwem poczty lub kuriera.

Tłumaczenia pisemne
Tłumaczenia ustne

Zachęcamy do kontaktu i współpracy z naszym zespołem!

     

    Skip to content