z`
BonuceF Receba o Bônus!
Kursy maturalne i inne - Centrum Lernedo Poznań
Kursy maturalne i inne - Centrum Lernedo Poznań
286
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-286,ajax_updown,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-848

KURSY MATURALNE I INNE

Kursy wstęp

Uważamy, że tylko produkty edukacyjne o najwyższej jakości mogą dawać najlepsze rezultaty. Organizujemy kursy od 2009 roku. Czujemy się odpowiedzialni za zaufanie jakim obdarzyli nas Klienci, dlatego oferowane przez nas usługi realizujemy na najwyższym poziomie.

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty jest egzaminem obowiązkowym, co oznacza, że każdy uczeń musi do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę. Nie jest określony minimalny wynik, jaki uczeń powinien uzyskać, dlatego egzaminu ósmoklasisty nie można nie zdać. Wynik egzaminu ósmoklasisty nie będzie wpływał na ukończenie szkoły, ale będzie uwzględniany podczas rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.

Egzamin ósmoklasisty jest przeprowadzany w formie pisemnej.
W latach 2019–2023 ósmoklasista przystępuje do egzaminu z trzech przedmiotów obowiązkowych, tj.:

– języka polskiego
– matematyki
– języka obcego nowożytnego.

Ósmoklasista przystępuje do egzaminu z jednego z następujących języków obcych nowożytnych: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, ukraińskiego lub włoskiego. Uczeń może wybrać tylko ten język, którego uczy się w szkole w ramach obowiązkowych zajęć edukacyjnych.

Od roku 2024 ósmoklasista przystępuje do egzaminu z czterech przedmiotów obowiązkowych, tj.:

– języka polskiego
– matematyki
– języka obcego nowożytnego
– jednego przedmiotu do wyboru spośród przedmiotów: biologia, chemia, fizyka, geografia lub historia.

RODZAJE KURSÓW:

– kurs indywidualny z wybranego przedmiotu. Zajęcia odbywają się w domu ucznia. Nasi korepetytorzy dojeżdżają na terenie Poznania, Katowic, Krakowa i Bielska-Białej. Lekcje mogą odbywać się także w formie zdalnej.

– kurs grupowy z wybranego przedmiotu

Kursy grupowe odbywają się w salkach Lernedo.

Kurs maturalny

Kurs przeznaczony jest dla osób zdających egzamin maturalny !!!

Uczestnicy kursu mogą wybrać jeden lub więcej przedmiotów, na które chcą uczęszczać. Liczba godzin zależy od wybranego przedmiotu.

Z poszczególnych przedmiotów opracowane zostały autorskie programy nauczania, których celem jest efektywne i skuteczne powtórzenie, uzupełnienie oraz utrwalenie wiedzy obowiązującej na egzaminie pisemnym i ustnym. Programy nauczania na kursach oparte są na najnowszych wymaganiach egzaminacyjnych obowiązujących na nowej maturze.

Duża liczba powtórek w oparciu o arkusze egzaminacyjne gwarantuje solidne przygotowanie. Podczas kursu powtarzany jest cały materiał obowiązujący tegorocznego maturzystę. Postępy w opanowywaniu wiedzy monitorowane są na bieżąco przez wykładowców, a na zakończenie kursu przeprowadzana jest próbna matura.

Programy poszczególnych przedmiotów realizowane są na poziomie rozszerzonym lub podstawowym do wyboru przez uczniów.

Kursy obejmują następujące przedmioty maturalne:

MATEMATYKA

JĘZYK POLSKI

BIOLOGIA

CHEMIA

FIZYKA

GEOGRAFIA

HISTORIA

WOS

J. ANGIELSKI

J. NIEMIECKI

J. ROSYJSKI

J. FRANCUSKI

J. HISZPAŃSKI

Skip to content