Kursy maturalne i inne - Centrum Lernedo Poznań
286
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-286,ajax_updown,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

KURSY MATURALNE I INNE

Kursy wstęp

Uważamy, że tylko produkty edukacyjne o najwyższej jakości mogą dawać najlepsze rezultaty. Organizujemy kursy od 2009 roku. Czujemy się odpowiedzialni za zaufanie jakim obdarzyli nas Klienci, dlatego oferowane przez nas usługi realizujemy na najwyższym poziomie.

Egzamin ósmoklasisty

Do egzaminu ósmoklasisty zostało jeszcze trochę czasu, jednak jest to temat wzbudzający wiele emocji, zarówno wśród rodziców jak i uczniów. Zastanawiacie się Państwo nad poziomem trudności i formułą egzaminu oraz sposobami realizacji wszystkich dotyczących go wymagań ? Nie martwcie się, w LERNEDO pomożemy Wam w przygotowaniu się do tego egzaminu !!!

Kurs maturalny

Kurs przeznaczony jest dla osób zdających egzamin maturalny !!!

 

Uczestnicy kursu mogą wybrać jeden lub więcej przedmiotów, na które chcą uczęszczać. Liczba godzin zależy od wybranego przedmiotu.

 

Z poszczególnych przedmiotów opracowane zostały autorskie programy nauczania, których celem jest efektywne i skuteczne powtórzenie, uzupełnienie oraz utrwalenie wiedzy obowiązującej na egzaminie pisemnym i ustnym. Programy nauczania na kursach oparte są na najnowszych wymaganiach egzaminacyjnych obowiązujących na nowej maturze.

 

Duża liczba powtórek w oparciu o arkusze egzaminacyjne gwarantuje solidne przygotowanie. Podczas kursu powtarzany jest cały materiał obowiązujący tegorocznego maturzystę. Postępy w opanowywaniu wiedzy monitorowane są na bieżąco przez wykładowców, a na zakończenie kursu przeprowadzana jest próbna matura.

 

Programy poszczególnych przedmiotów realizowane są na poziomie rozszerzonym lub podstawowym do wyboru przez uczniów.

 

Kursy obejmują następujące przedmioty maturalne:

MATEMATYKA

JĘZYK POLSKI

BIOLOGIA

CHEMIA

FIZYKA

GEOGRAFIA

HISTORIA

WOS

J. ANGIELSKI

J. NIEMIECKI

J. ROSYJSKI

J. FRANCUSKI

J. HISZPAŃSKI

Kursy gimnazjalne

Kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego z wszystkich przedmiotów:

 

przedmioty humanistyczne:

– j. polski, historia, wiedza o społeczeństwie

 

przedmioty matematyczno-przyrodnicze:

– matematyka, biologia, geografia, chemia, fizyka

 

języki obce:

– j. angielski, j. niemiecki, j. francuski…

 

Specjalnie dla potrzeb kursu z poszczególnych przedmiotów zostały opracowane nowe autorskie programy nauczania. Celem ich jest efektywne i skuteczne powtórzenie, uzupełnienie oraz utrwalenie wiedzy obowiązującej na egzaminie gimnazjalnym.

Programy nauczania z poszczególnych przedmiotów są zgodne z najnowszymi wymogami komisji egzaminacyjnych.