Kursy językowe z chińskiego - Centrum Lernedo Poznań
638
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-638,ajax_updown,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-848

Kursy językowe chiński

Język chiński zaskakuje i jednocześnie zachwyca egzotyką i dźwięcznością. Chiński zasadniczo uważany jest za język, który nie znajduje praktycznego zastosowania we współczesnym świecie, nie brak jednak osób, które decydują się prywatne lekcje języka Konfucjusza, traktując korepetycje jako swoiste hobby.
W tym momencie należy uściślić, że zajęcia te obejmują przede wszystkim standardowy język mandaryński w wersji uproszczonej, suma sumarum, odmian języka chińskiego jest bardzo wiele, wymienić tu można choćby dialekt kantońskim, którym posługuje się ponad osiemdziesiąt milionów mieszkańców Chin.

Języka chińskiego można uczyć się w różny sposób, zarówno samodzielnie, jak i z pomocą doświadczonych sinologów. Nietrudno zauważyć, że druga opcja jest zdecydowanie lepsza, gdyż zapewnia bezpośredni kontakt z językiem. Każdy uczeń traktowany jest indywidualnie i podmiotowo – zarówno w przypadku zajęć indywidualnych, jak i lekcji prowadzonych w kilkuosobowych grupach.
Podczas korepetycji nie ma pośpiechu ani lęku przed negatywną oceną. Uczeń śmiało może poprosić o powtórzenie materiału lub ponowne omówienie konkretnego zagadnienia.

Tempo nauki oraz charakter zajęć są dostosowane do wieku i potrzeb osób korzystających z prywatnych lekcji. Korepetycje – wbrew pozorom – nudna gramatyka, ale przede wszystkim uzupełnianie i zdobywanie wiedzy, ze szczególnym naciskiem na stronę stricte praktyczną. Korepetycje pozwalają na bezproblemową komunikację i umiejętność odnajdywania się w chińskiej rzeczywistości, sytuacjach codziennych i okazjonalnych.

Oferujemy także dojazd do domu lub firmy kursanta.

Zajęcia w Katowicach i Krakowie odbywają się z dojazdem do domu ucznia.

Oferujemy także zajęcia online dla uczniów i kursantów w całej Polsce.

Skip to content