z`
BonuceF Receba o Bônus!
Korepetycje z języka niemieckiego - Centrum Lernedo Poznań
Korepetycje z języka niemieckiego - Centrum Lernedo Poznań
656
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-656,ajax_updown,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-848

Korepetycje niemiecki

Niemiecki to jedno z podstawowych narzędzi komunikacyjnych. Znajomość tego języka pozwala bezproblemowo komunikować się z ludźmi w wielu krajach.
Nauka języka niemieckiego w szkole zazwyczaj jest niewystarczająca. Pomocnym rozwiązaniem na tej płaszczyźnie są korepetycje z niemieckiego, prowadzone przez doświadczonych i kompetentnych germanistów. Zajęcia realizowane są na różnych poziomach zaawansowania, indywidualnie lub w kilkuosobowych grupach.

Często można usłyszeć, że najlepszym rozwiązaniem są indywidualne lekcje niemieckiego. Nauczyciel pracuje wyłącznie z jednym uczniem, dostosowując tempo nauki do jego potrzeb i możliwości percepcyjnych. Indywidualne korepetycje z niemieckiego sprawdzają się przede wszystkim w przypadku uczniów, którzy – z różnych powodów – mają braki edukacyjne w zakresie języka niemieckiego. Korepetycje obejmują zarówno gramatykę, jak i stronę leksykalną, uwzględniając przy tym aspekty stricte praktyczne.

Nieco inny charakter mają korepetycje z niemieckiego adresowane dla osób, które w ten sposób chcą usystematyzować lub poszerzyć posiadaną wiedzę. W grupie tej znajduje się zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe.
Warto nadmienić, że każda grupa realizuje indywidualny program nauczania – inne zadania realizowane są w przypadku korepetycji stanowiących przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego lub maturalnego, a inne jeśli rzecz dotyczy osób dorosłych, które chcą zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie języka niemieckiego. Ważnym czynnikiem są w tej kwestii kompetencje językowe osób korzystających z korepetycji, które przekładają się na poziom zaawansowania grupy.

Zajęcia prowadzone są przez lektorów z doświadczeniem. Są to zarówno studenci ostatnich lat kierunków filologicznych jak i wykładowcy pracujący w szkołach językowych. Indywidualne podejście podczas zajęć, pozwala na rozwiązanie problemów z nauką, polepszenie ocen lub zdanie sprawdzianów/ egzaminów na najwyższym poziomie. Oferujemy także przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty oraz maturalnego z języka niemieckiego.

Korepetycje odbywają się w domu ucznia lub siedzibie Państwa firmy. Nasi lektorzy dojeżdżają na terenie Poznania, Katowic, Krakowa i Bielska-Białej.

Oferujemy także zajęcia online dla uczniów i kursantów w całej Polsce.

Ceny zaczynają się od 120 zł za 60 minut lekcji indywidualnej.

Skip to content