Korepetycje z matematyki - Centrum Lernedo Poznań
654
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-654,ajax_updown,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-848

Korepetycje matematyka

Matematyka to jeden z najważniejszych przedmiotów szkolnych. Nie oznacza to jednak, że każdy uczeń radzi sobie sobie z logicznym myśleniem, najwięcej problemów mają humaniści.
Wielu rodziców zastanawia się, co zrobić, by dziecko prawidłowo korzystało z posiadanej wiedzy i potrafiło wykorzystywać ją w codziennym życiu.
Pomocne w tej kwestii okazują się korepetycje z matematyki. W przeciwieństwie do zajęć szkolnych nie trzeba się spieszyć, nauczyciel nie jest zobligowany przepełnionym programem nauczania, nie ma też kilkudziesięcioosobowej klasy, w której każdy uczeń wykazuje inne predyspozycje mat emetyczne.
Trudności w nauce często zniechęcają młodego człowieka do do danego przedmiotu, efektem czego są negatywne oceny.

Główną funkcją, jaką w tym przypadku spełnia korepetytor, jest przekazywanie wiedzy, niepodważalny jest jednak fakt, że zajęcia powinny być atrakcyjne i ciekawe dla ucznia. Pierwszym krokiem jest przede wszystkim weryfikacja wiedzy młodego człowieka – działanie to pozwoli optymalnie opracować program nauczania i podjąć właściwe działania.

Specyficzną grupę stanowią uczniowie, dla których problem stanowi konkretna dziedzina – w tym przypadku korepetytor skupia się na bieżących problemach.
Korepetycje z matematyki sprawdzają się także w przypadku przygotowania do egzaminów ósmoklasisty i matury – w tej sytuacji godne polecenia są zajęcia prowadzone w małych, kilkuosobowych grupach.
Warte podkreślenia jest indywidualne podejście do ucznia, zrozumienie jego obaw i lęków oraz umiejętność przekazywania wiedzy w taki sposób, by podejmowane działania przyniosły pożądane efekty.

Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli ze szkół podstawowych, średnich, a także wykładowców z uczelni wyższych. Indywidualne podejście podczas zajęć, pozwala na rozwiązanie problemów z nauką, polepszenie ocen lub zdanie sprawdzianów/ egzaminów na najwyższym poziomie.

Oferujemy także przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty oraz maturalnego.

Korepetycje odbywają się w domu ucznia lub zdalnie. Nasi korepetytorzy dojeżdżają na terenie Poznania, Katowic i Krakowa.

Oferujemy także zajęcia online dla uczniów i kursantów w całej Polsce.

Ceny zaczynają się od 135 zł za 60 minut lekcji indywidualnej.

Skip to content