z`
BonuceF Receba o Bônus!
Korepetycje z języka polskiego - Centrum Lernedo Poznań
Korepetycje z języka polskiego - Centrum Lernedo Poznań
652
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-652,ajax_updown,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-848

Korepetycje język polski

Korepetycje z języka polskiego od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Z alternatywy tej korzystają zarówno uczniowie szkół, jak i cudzoziemcy.
Wielu młodych ludzi decyduje się na korepetycje z języka polskiego po to, by poszerzyć i usystematyzować wiedzę z zakresu polskiej gramatyki i literatury lub uzupełnić braki edukacyjne. Znaczną grupę osób korzystających korepetycji stanowią uczniowie przygotowujący się do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Dodatkowe lekcje to doskonały sposób, by zweryfikować własną wiedzę i uzupełnić ewentualne braki.

Dla wielu uczniów korepetycje z języka polskiego to szansa, by usystematyzować bieżącą wiedzę czy też zrozumieć zawiłości rodzimej gramatyki. Zajęcia prowadzą doświadczeni poloniści, którzy potrafią zweryfikować wiedzę ucznia i dostosować tempo nauki do indywidualnych potrzeb młodego człowieka.
Zarówno lekcje indywidualne, jak i zajęcia prowadzone w kilkuosobowych grupach odznaczają się elastycznością i podmiotowym traktowaniem uczniów. W przypadku korepetycji, których celem jest usystematyzowanie bieżącej wiedzy, doskonałym rozwiązaniem okazują się zajęcia indywidualne – w tej sytuacji działania nauczyciela skupiają się na indywidualnych potrzebach ucznia, a tempo nauki może być dostosowane do jego możliwości percepcyjnych.

Jeśli rzecz dotyczy przygotowania do egzaminów gimnazjalnych lub matury, warto rozważyć zajęcia w kilkuosobowej grupie. Program korepetycji obejmuje przede wszystkim utrwalenie oraz poszerzenie wiedzy, uczestnicy zajęć mają ponadto możliwość przedstawienia własnych spostrzeżeń i doświadczeń oraz udziału w dyskusji.

Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli ze szkół podstawowych oraz średnich. Indywidualne podejście podczas zajęć, pozwala na rozwiązanie problemów z nauką, polepszenie ocen lub zdanie sprawdzianów/ egzaminów na najwyższym poziomie. Oferujemy także przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty oraz maturalnego.

Korepetycje odbywają się w domu ucznia lub zdalnie. Nasi korepetytorzy dojeżdżają na terenie Poznania, Krakowa, Katowic i Bielska-Białej.

Oferujemy także zajęcia online dla uczniów i kursantów w całej Polsce.

Ceny zaczynają się od 135 zł za 60 minut lekcji indywidualnej.

Skip to content