Korepetycje z języka hiszpańskiego - Centrum Lernedo Poznań
650
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-650,ajax_updown,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-848

Korepetycje hiszpański

Znajomość języków obcych przydaje się zarówno w pracy, jak i podczas międzynarodowych podróży. Korzystając z rozwiązania, jakim są korepetycje z hiszpańskiego można nie tylko realizować praktyczne pasje, ale przede wszystkim zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne, które zapewnią danej osobie komfort przebywania w różnych częściach świata.

Język francuski jest zdecydowanie mniej popularny niż angielski czy niemiecki, aczkolwiek fakt ten wcale nie oznacza, że przyda się on wyłącznie w Hiszpanii. Nic bardziej mylnego – badania naukowe dowodzą, że hiszpański jest częściej używany niż niemiecki. W języku hiszpańskim komunikują się m.in. mieszkańcy Ameryki Południowej oraz południowej części USA.
Warto dodać, że aż w dwudziestu krajach językiem urzędowym jest właśnie hiszpański, ponadto jest to oficjalny język wielu organizacji.
Powyższe argumenty to doskonały dowód na to, że nauka języka hiszpańskiego przynosi wiele korzyści.

Doskonałym rozwiązaniem są w tej kwestii są korepetycje z hiszpańskiego. W zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości percepcyjnych, można skorzystać z lekcji indywidualnych lub prowadzonych w małych grupach. Warto nadmienić, że korepetycje z hiszpańskiego realizowane są na różnych poziomach zaawansowania, z wykorzystaniem alternatywnych narzędzi edukacyjnych.
Korepetycje z hiszpańskiego, poza praktyczną nauką języka, zapewniają także bezpośredni kontakt z kulturą iberoamerykańską.

Zajęcia prowadzone są przez lektorów z doświadczeniem. Są to zarówno studenci ostatnich lat kierunków filologicznych jak i wykładowcy pracujący w szkołach językowych. Indywidualne podejście podczas zajęć, pozwala na rozwiązanie problemów z nauką, polepszenie ocen lub zdanie sprawdzianów/ egzaminów na najwyższym poziomie. Przygotowujemy także do egzaminu ósmoklasisty oraz maturalnego.

Korepetycje odbywają się w domu ucznia lub w siedzibie Państwa firmy.

Oferujemy także zajęcia online dla uczniów i kursantów w całej Polsce.

Ceny zaczynają się od 135 zł za 60 minut lekcji indywidualnej.

Skip to content