z`
BonuceF Receba o Bônus!
Korepetycje z historii - Centrum Lernedo Poznań
Korepetycje z historii - Centrum Lernedo Poznań
692
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-692,ajax_updown,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-848

Korepetycje historia

Historia to sztuka wyciągania wniosków ze zdarzeń zastałych. Umiejętność logicznego łączenia wydarzeń i dostrzegania przyczyn i skutków danego postępowania.

Korepetycje z historii to doskonały sposób, aby nauczyć się patrzeć na historię jako na ciąg następujących po sobie faktów, które mają bezpośredni lub pośredni wpływ na naszą współczesność i pozwalają lepiej rozumieć zastaną rzeczywistość. Dzięki korepetycjom nie tylko nauczymy się czytać historię i ją rozumieć, ale też usystematyzujemy dotychczasową, nabytą już wiedzę i rozszerzymy ją w twórczy sposób.

Przyjazny sposób nauczania, dostosowany do indywidualnych potrzeb ucznia i zastosowany do jego umiejętności i możliwości sprawi, że dziecko uczyć się będzie chętniej, szybciej i lepiej zrozumie przerobiony materiał. Podczas korepetycji nauczyciel jest w stanie lepiej i dokładniej określić potrzeby danego ucznia i skoncentrować się na jakości indywidualnego przekazu. Dzięki temu można szybciej przerobić obowiązkowy materiał i pomóc uczniowi w nadrobieniu tych jego partii, w których ma szczególne zaległości. Efektem osoba korzystająca z korepetycji osiągnie lepsze wyniki w nauce danego przedmiotu, a jego przyszła nauka będzie efektywniejsza i nastawiona na większe zrozumienie materiału. Korepetycje dają bowiem nie tylko potężną dawkę konkretnej wiedzy z historii, ale też uczą jak właściwie przyswajać materiał z danego przedmiotu i segregować wiedzę oraz czytać historię.

Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli ze szkół podstawowych, średnich, a także wykładowców z uczelni wyższych. Indywidualne podejście podczas zajęć, pozwala na rozwiązanie problemów z nauką, polepszenie ocen lub zdanie sprawdzianów/ egzaminów na najwyższym poziomie. Oferujemy także przygotowanie do egzaminów maturalnych.

Korepetycje odbywają się w domu ucznia lub zdalnie. Nasi korepetytorzy dojeżdżają do ucznia na terenie Poznania, Krakowa i Katowic.

Oferujemy także zajęcia online dla uczniów i kursantów w całej Polsce.

Ceny zaczynają się od 135 zł za 60 minut lekcji indywidualnej.

Skip to content