Korepetycje z geografii - Centrum Lernedo Poznań
648
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-648,ajax_updown,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-848

Korepetycje geografia

Korepetycje z geografii to doskonały sposób, by usystematyzować i uzupełnić wiedzę z tego przedmiotu. Zajęcia prowadzone są indywidualnie. Tempo nauki oraz zakres omawianego materiału zależy przede wszystkim od możliwości percepcyjnych oraz potrzeb edukacyjnych ucznia.
Indywidualne lekcje z geografii sprawdzają się przede wszystkim w przypadku uczniów, którzy – z różnych przyczyn – posiadają mniejsze lub większe braki edukacyjne. Podczas pierwszego spotkania korepetytor weryfikuje wiedzę ucznia, ze szczególnym uwzględnieniem tematów, w których występują braki. Na tej podstawie ustalany jest plan kolejnych zajęć. Oprócz zrozumiałego tłumaczenia zagadnień oraz pracy z mapą, prowadzący zajęcia korepetytor powtarza z uczniem omówiony do tej pory materiał, weryfikując jego wiedzę i zapewniając jej utrwalenie.

Zajęcia indywidualne odbywają się w domu ucznia.

Oferujemy także zajęcia online dla uczniów i kursantów w całej Polsce.

Skip to content