Korepetycje z geografii - Centrum Lernedo Poznań
648
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-648,ajax_updown,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-848

Korepetycje geografia

Korepetycje z geografii to doskonały sposób, by usystematyzować i uzupełnić wiedzę z tego przedmiotu. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach, dzięki czemu każdy uczeń jest traktowany przedmiotowo i indywidualnie. Tempo nauki oraz zakres omawianego materiału zależy przede wszystkim od możliwości percepcyjnych oraz potrzeb edukacyjnych ucznia.
Indywidualne lekcje z geografii sprawdzają się przede wszystkim w przypadku uczniów, którzy – z różnych przyczyn – posiadają mniejsze lub większe braki edukacyjne. Podczas pierwszego spotkania korepetytor weryfikuje wiedzę ucznia, ze szczególnym uwzględnieniem tematów, w których występują braki. Na tej podstawie ustalany jest plan kolejnych zajęć. Oprócz zrozumiałego tłumaczenia zagadnień oraz pracy z mapą, prowadzący zajęcia korepetytor powtarza z uczniem omówiony do tej pory materiał, weryfikując jego wiedzę i zapewniając jej utrwalenie.

Nieco inny charakter mają zajęcia w kilkuosobowych grupach. Ważne jest to, aby poziom wiedzy i możliwości percepcyjnych uczestników zajęć był na zbliżonym poziomie, dlatego też pierwsze zajęcia mają zazwyczaj charakter bardzo ogólny, przede wszystkim poznawczo-wryfikacyjny.
Z alternatywy tej najczęściej korzystają uczniowie, którzy chcą poszerzyć i uzupełnić wiedzę z geografii, fakt ten korzystnie wpływa na tempo oraz sposób prowadzenia zajęć.

Decyzja dotycząca rodzaju korepetycji to indywidualna sprawa osoby, która zamierza skorzystać z tej możliwości. Wydawać się może, że bardziej komfortowe są korepetycje indywidualne, warto jednak nadmienić, że są sytuacje, gdy bardziej efektowna okazuje się praca w małej grupie – przykładem mogą być w tej kwestii zajęcia, których celem jest przygotowanie uczniów do matury.

Zajęcia indywidualne odbywają się w Poznaniu- Smochowice lub Poznań-Górczyn. W Bielsku-Białej posiadamy salki przy ul. Modrzewskiego.

Oferujemy także dojazd do domu ucznia.

Zajęcia w Katowicach i Krakowie odbywają się z dojazdem do domu ucznia.

Oferujemy także zajęcia online dla uczniów i kursantów w całej Polsce.