Korepetycje z języka francuskiego - Centrum Lernedo Poznań
644
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-644,ajax_updown,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-848

Korepetycje francuski

Niegdyś nazywany królem salonów, wytwory, wyjątkowy i bardzo elegancki. Język francuski, bo o nim właśnie mowa, stanowi we współczesnym świecie jedno z ważniejszych narzędzi komunikacyjnych.

Doskonałym sposobem, by poznać język francuski i swobodnie komunikować się za jego pomocą, są korepetycje z francuskiego, prowadzone przez doświadczonych romanistów – nauczycieli oraz studentów romanistyki.
Bez względu na to, czy są to zajęcia indywidualne, czy też prowadzone w niewielkich grupach, uczeń ma zapewniony komfort nauki.
Dla kogo adresowane są korepetycje z francuskiego? Śmiało można powiedzieć, że dla każdego. Prywatne lekcje to rozwiązanie bardzo elastyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia, jego możliwości percepcyjnych, wieku, a także powodów nauki języka francuskiego.

W przypadku młodszych dzieci jest to przede wszystkim zabawa, dzięki której oswajają się z językiem francuskim, poznając podstawowe słówka i wyrażenia. Uczniowie najczęściej korzystają z prywatnych lekcji po to, by uzupełnić i usystematyzować wiedzę lub nadrobić ewentualne braki edukacyjne. Ostatnią grupę stanowią dorośli, który zazwyczaj traktują korepetycje z francuskiego jako ciekawe i praktyczne hobby.

Prywatne lekcje francuskiego zapewniają komfort nauki i tempo dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Bez pośpiechu, bez stresu i efektownie – tak w kilku słowach można określić działania realizowane przez doświadczonych korepetytorów, dla których głównym celem podejmowanych działań jest przede wszystkim językowy sukces ucznia.

Zajęcia prowadzone są przez lektorów z doświadczeniem. Są to zarówno studenci ostatnich lat kierunków filologicznych jak i wykładowcy pracujący w szkołach językowych. Indywidualne podejście podczas zajęć, pozwala na rozwiązanie problemów z nauką, polepszenie ocen lub zdanie sprawdzianów/ egzaminów na najwyższym poziomie. Oferujemy także przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka francuskiego.

Korepetycje odbywają się w domu ucznia lub siedzibie Państwa firmy. 

Oferujemy także zajęcia online dla uczniów i kursantów w całej Polsce.

Ceny zaczynają się od 135 zł za 60 minut lekcji indywidualnej.

Skip to content