Korepetycje z fizyki - Centrum Lernedo Poznań
642
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-642,ajax_updown,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-848

Korepetycje fizyka

Fizyka jest obecna w życiu każdego człowieka. Niemal każdego dnia znajdują zastosowanie prawa fizyki, choć tak naprawdę mało kto zdaje sobie z tego sprawę.
Nauka tego przedmiotu może okazać się jednak trudna, szczególnie dla humanistów. Napięty program oraz liczne klasy to problem, któremu czoła muszą stawiać przede wszystkim nauczyciele.

Przekazywana wiedza niekiedy okazuje się dla ucznia niewystarczająca, dlatego też coraz więcej młodych ludzi korzysta z rozwiązania, jaką są korepetycje z fizyki.
Indywidualny tok nauki, bez presji czasu, to główne zalety prywatnych lekcji z tego przedmiotu. Każdy uczeń może liczyć na indywidualne traktowanie oraz tempo nauki dostosowane do jego potrzeb i możliwości percepcyjnych.
Korepetycje z fizyki są realizowane w postaci zajęć indywidualnych, jak również w małych grupach. Pierwsze rozwiązanie sprawdza się przede wszystkim w sytuacji, gdy konieczna jest dodatkowa pomoc z tego przedmiotu – uczeń ma problemy ze zrozumieniem konkretnych tematów czy działów, a tym samym potrzebuje rzetelnej i kompetentnej pomocy. Najlepszym potwierdzeniem sukcesów dydaktycznych korepetytora, są sukcesy edukacyjne ucznia.

Korepetycje prowadzone w małych grupach sprawdzają się natomiast w przypadku osób, które chcą rozszerzyć lub uzupełnić wiedzę z zakresu fizyki, aktywnie uczestniczą w zajęciach i chętnie dzielą się własnymi doświadczeniami, uczestnicząc w podejmowanych przez korepetytora działaniach.

Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli ze szkół podstawowych, średnich, a także wykładowców z uczelni wyższych. Indywidualne podejście podczas zajęć, pozwala na rozwiązanie problemów z nauką, polepszenie ocen lub zdanie sprawdzianów/ egzaminów na najwyższym poziomie. Oferujemy także przygotowanie egzaminów maturalnych.

Korepetycje odbywają się w Poznaniu, ul. Chodzieska lub ul. Krzywa lub w Bielsku-Białej ul. Modrzewskiego.

Oferujemy także dojazd do domu ucznia.

Zajęcia w Katowicach i Krakowie odbywają się z dojazdem do domu ucznia.

Oferujemy także zajęcia online dla uczniów i kursantów w całej Polsce.

Ceny zaczynają się od 115 zł za 60 minut lekcji indywidualnej.