z`
BonuceF Receba o Bônus!
Korepetycje z chemii - Centrum Lernedo Poznań
Korepetycje z chemii - Centrum Lernedo Poznań
634
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-634,ajax_updown,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-848

Korepetycje chemia

Chemia to przedmiot ciekawy, jednak trudny. Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się na pomoc doświadczonego korepetytora.

Często możemy spotkać się ze stwierdzeniem, że korepetycje przedmiotowe to rozwiązanie adresowane wyłącznie dla osób, które mają braki edukacyjne w danym przedmiocie. Rzeczywistość weryfikuje to stwierdzenie, czego najlepszym potwierdzeniem mogą być wspomniane korepetycje z chemii. Z alternatywy tej korzysta wielu uczniów, którzy za pomocą prywatnych lekcji chcą pogłębić wiedzę i zdobyć dodatkowe umiejętności.

Główną zaletą korepetycji z chemii jest indywidualne podejście do ucznia. W przeciwieństwie do nauczyciela w szkole, który jest zobligowany programem nauczania oraz kilkudziesięcioosobową klasą, w której znajduje się młodzież o różnych możliwościach percepcyjnych, korepetytor nie musi się spieszyć, kładąc przy tym szczególny nacisk na tematy, które sprawiają największy problem uczniowi. Indywidualne podejście do młodego człowieka oraz odpowiednie tempo nauki to gwarancja szeroko rozumianego sukcesu.

Ważną kwestią jest również plan pracy przygotowany przez korepetytora. Należy jednak podkreślić, że rozwiązanie to jest tworzone na podstawie indywidualnych potrzeb ucznia, ze szczególnym naciskiem na kwestie wymagające dodatkowych działań edukacyjnych.

Zajęcia w Centrum Edukacji LERNEDO prowadzone są przez nauczycieli ze szkół podstawowych, średnich, a także wykładowców z uczelni wyższych. Indywidualne podejście podczas zajęć pozwala na rozwiązanie problemów z nauką, polepszenie ocen lub zdanie sprawdzianów/ egzaminów na najwyższym poziomie. Oferujemy także przygotowanie do egzaminu maturalnego.

Korepetycje odbywają się w domu ucznia lub zdalnie. Nasi korepetytorzy dojeżdżają na terenie Poznania, Katowic i Krakowa i Bielska-Białej.

Oferujemy także zajęcia online dla uczniów i kursantów w całej Polsce.

Ceny zaczynają się od 140 zł za 60 minut lekcji indywidualnej.

Skip to content