Korepetycje z biologii - Centrum Lernedo Poznań
629
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-629,ajax_updown,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-848

Korepetycje biologia

Korepetycje z biologii to doskonały sposób, by uzupełnić, usystematyzować lub rozszerzyć wiedzę. Korepetycje, w przeciwieństwie do wiedzy przekazywanej w szkole, obejmują zakres materiału i metody nauki dostosowane do potrzeb konkretnego ucznia.

Indywidualne podejście i kompetencje korepetytora to gwarancja szeroko rozumianego sukcesu. Każdy uczeń ma inne potrzeby i możliwości percepcyjne, inna jest także przyczyna korzystania z korepetycji.
Dla wielu uczniów jest to sposób, by usystematyzować wiedzę, a tym samym zyskać lepsze wyniki w nauce. Jak wiadomo, program nauczania obejmuje określony zakres wiedzy, dostosowany do potencjalnych możliwości ucznia na określonym poziomie nauczania.

Możliwości percepcyjne uczniów są jednak różne, także w przypadku osób uczęszczającej do tej samej klasy. W tej sytuacji doskonałym rozwiązaniem okazują się wspomniane wcześniej korepetycje.
Kolejną kwestią jest sposób nauczania. Najpopularniejszym rozwiązaniem są korepetycje prowadzone indywidualnie, czyli nauczanie adresowane wyłącznie dla jednego ucznia. Działanie to pozwala dostosować tempo i charakter nauki do możliwości percepcyjnych ucznia.

Warto jednak nadmienić, że równie efektowne okazują się zajęcia realizowane w niewielkich, zazwyczaj kilkuosobowych grupach.

Z całą pewnością jest to rozwiązanie godne polecenia i zainteresowania, korepetytor ma możliwość indywidualnego podejścia do każdego ucznia, a przy tym istnieje możliwość współpracy w grupie, wzajemnego dzielenia się pozyskaną wiedzą, a także własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli ze szkół podstawowych, średnich, a także wykładowców z uczelni wyższych. Indywidualne podejście podczas zajęć, pozwala na rozwiązanie problemów z nauką, polepszenie ocen lub zdanie sprawdzianów/ egzaminów na najwyższym poziomie. Oferujemy także przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty  oraz egzaminów maturalnych.

Korepetycje odbywają się w domu ucznia.

Oferujemy także zajęcia online dla uczniów i kursantów w całej Polsce.

Ceny zaczynają się od 135 zł za 60 minut lekcji indywidualnej.

Skip to content