Korepetycje z języka angielskiego - Centrum Lernedo Poznań
690
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-690,ajax_updown,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-848

Korepetycje angielski

Powszechny dostęp do kursów językowych nie gwarantuje niestety najwyższej jakości nauczania. Nie sprawia także, że uczeń nadrobi zaległości szkolne w aspekcie nauki języka angielskiego.

Pomocne okazać się mogą za to korepetycje, podczas których uczeń ma bezpośredni i co najważniejsze wyłączny kontakt z nauczycielem. Ten bardzo szybko oceni stan wiedzy, poziom opanowania języka i wskaże obszary, w których uczeń ma największe zaległości i wymagają one natychmiastowej poprawy lub douczenia. Korepetytor dzięki swojemu doświadczeniu w pracy z uczniami jest w stanie dostrzec te braki i zaległości, które wpływają na aktualny stan wiedzy i umiejętność posługiwania się językiem angielskim. Zaszłości, które nie zostały właściwie przepracowane z uczniem, a konsekwencje tego stanu rzeczy wpływają na obecne możliwości przyswajania języka i aktualne możliwości samodzielnego uczenia. Ich wyeliminowanie pozwala na swobodniejszą i łatwiejszą naukę w przyszłości.

Dodatkowo korepetytor przejrzy stan wiedzy ucznia i pozwoli usystematyzować ją, aby dziecko mogło osiągać lepsze wyniki w nauce. Zwróci też uwagę na jakość samego procesu nauczania i podpowie, jak osiągnąć określone cele łatwiej i bardziej komfortowo. Podczas korepetycji nauczyciel ma też możliwość dostosowania tempa nauczania do możliwości i chęci danego ucznia i zastosować wobec niego całkowicie zindywidualizowany tryb nauczania. Takiej możliwości ze względu technicznych nie są w stanie zaoferować ani zorganizowane kursy językowe, ani najlepsza nawet szkoła.

Zajęcia prowadzone są przez lektorów z doświadczeniem. Są to zarówno studenci ostatnich lat kierunków filologicznych jak i wykładowcy pracujący w szkołach językowych lub szkołach publicznych. Indywidualne podejście podczas zajęć, pozwala na rozwiązanie problemów z nauką, polepszenie ocen lub zdanie sprawdzianów/ egzaminów na najwyższym poziomie. Oferujemy także przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego z języka angielskiego.

Korepetycje odbywają się w domu ucznia.

Oferujemy także zajęcia online dla uczniów i kursantów w całej Polsce.

 

Ceny zaczynają się od 135 zł za 60 minut lekcji indywidualnej.

Skip to content